Katalog Stron Internetowych

Dziecko.GdzieSzukac.pl

Strona startowa

Katalogi Stron Internetowych w serwisie GdzieSzukac.pl


Dzieci katalog tematyczny stron dla dzieci, młodzieży i ich rodziców. Gry on line, nauka, film video. mobilna wersja    Wersja mobilna katalogów

Katalog Stron Internetowych Dla Dzieci Młodzieży  »  Wszystkie wpisy w katalogudodaj wpis do katalogu
Nr 741» Rajdladzieci.pl - multimedialny sklep dla dzieci
Rajdladzieci.pl - multimedialny sklep dla dzieci
Internetowa księgarnia multimedialna z artykułami edukacyjnymi i chrześcijańskimi: książki, bajki, gry, muzyka, puzzle, gadżety.
Ideą działania sklepu jest przede wszystkim przekazywanie maluchom wiedzy i dobrych wartości poprzez zabawę i ciekawe produkty edukacyjne. W naszej ofercie staraliśmy się zgromadzić artykuły bezpieczne, kolorowe, atrakcyjne dla dziecka i rodzica. Znajdziesz u nas szeroką gamę książek i książeczek edukacyjnych i religijnych, bajki dvd, muzykę dziecięcą, gry komputerowe, planszowe i karciane, gadżety chrześcijańskie i wiele innych produktów dla dzieci. Dla rodziców przygotowaliśmy ciekawe poradniki wychowawcze, albumy okolicznościowe i wiele pomysłów na prezenty.
home » http://www.rajdladzieci.pl
kategorie » Sklepy hurtownie, Multimedia film video, Ciekawe linki,
 
 
Nr 739» Urwisowo
Urwisowo
Serwis dla łódzkich rodziców, którzy chcą być dobrze poinformowani
To portal inny od wszystkich, które znaleźć można w sieci, nie skupia się bowiem tylko i wyłącznie na informowaniu o imprezach kulturalnych i warsztatach adresowanych do dzieci i młodzieży, równie istotne są tutaj zagadnienia dotyczące edukacji i zdrowia. Wiele miejsca poświęcamy także rekreacji i zajęciom sportowym. Rodzice znajdą tutaj interesujące porady dotyczące m.in. problemów wychowawczych. Z URWISOWEM możemy także podróżować po województwie łódzkim, jak i po najciekawszych miejscach w całej Polsce.
home » http://www.urwisowo.pl
kategorie » Dla dzieci, Dla nastolatków, Ciekawe linki,
 
 
Nr 737» Ortografka - serwis z dyktandami i grami ortograficznymi
Ortografka - serwis z dyktandami i grami ortograficznymi
Serwis edukacyjny zawierający autorskie testy ortograficzne, ćwiczenia, gry i dyktanda z języka polskiego dostępne w wersji on-line oraz przeznaczone do wydruku.
Ortografka to serwis edukacyjny dedykowany zarówno uczniom szkół podstawowych jak gimnazjalistom. Do wykorzystania zgromadzonych w nim autorskich testów i dyktand szczególnie zachęcamy pedagogów pragnących efektywnie uczyć ortografii w atrakcyjnej formie. Również rodzice skorzystać mogą z możliwości, jakie oferuje im Ortografka w zakresie dodatkowych ćwiczeń z dziećmi oraz monitorowania na bieżąco ich postępów. Serwis składa się z czterech kategorii, z których każda odpowiada oznaczaniu w piśmie wybranych samogłosek i spółgłosek.
home » http://www.ortografka.pl/
kategorie » Nauka zabawa, Ciekawe linki, Dla nastolatków,
 
 
Nr 736» Place zabaw dla dzieci.
Place zabaw dla dzieci.
VIV umila czas dzieciom, młodzieży jak i dorosłym przez produkcję swoich urządzeń rozrywkowych przeznaczonych między innymi jako wyposażenie na place zabaw.
Firma VIV od kilkunastu lat umila czas dzieciom, młodzieży jak i dorosłym przez produkcję swoich urządzeń rozrywkowych przeznaczonych między innymi jako wyposażenie na place zabaw. Dmuchane zamki, zjeżdżalnie, statki, trampoliny, karuzele, byk rodeo dzięki ciekawym, fantazyjnym kształtom i kolorom już od kilku lat przyciągają tłumy użytkowników. Wszystkie Nasze dmuchańce posiadają niezbędne badania, certyfikaty i atesty oraz całkowicie nadają się na bezpieczne place zabaw.
home » http://viv1.pl
kategorie » Dla dzieci, Gry zabawy, Rozrywka,
 
 
Nr 735» Zabawy dla dzieci
Zabawy dla dzieci
Blog z propozycjami twórczych zabaw dla dzieci w każdym wieku.
Zapraszam Państwa na blog z propozycjami twórczych zabaw dla dzieci w każdym wieku. Zabawy plastyczne, ruchowe wpływają na szybszy rozwój dziecka nie tylko w sferze manualnej ale i kreatywnej. Zobaczcie co można wyczarować z małym dzieckiem.
home » http://zabawy-dla-dzieci.blogspot.com
kategorie » Gry zabawy, Dla dzieci, Rodzice opiekunowie,
 
 
Nr 734» Stroje polskie. Gry i zabawy dla dzieci
Stroje polskie. Gry i zabawy dla dzieci
Serwis edukacyjny dla dzieci, rodziców i nauczycieli. Prezentacje polskich strojów narodowych i regionalnych, gry i zabawy online, materiały dydaktyczne do wydrukowania. Stroje prezentują lalki Pola i Lech.
home » http://www.polalech.pl
kategorie » Nauka zabawa, Gry zabawy,
 
 
Nr 733» Delikatne i różnokolorowe ubranka dziecięce
Delikatne i różnokolorowe ubranka dziecięce
Peekaboo to między innymi wyprawka dla noworodka, ubranka dla niemowląt, kocyki dla dzieci, zabawaki oraz akcesoria dla noworodka. Sprawdź całą ofertę
Jeżeli chciałabyś zakupić wysokiej jakości ubranka dla niemowląt, które nie podrażniają skóry, przeciwdziałają przegrzaniu lub przepoceniu dziecka i posiadają wymagane atesty zdrowotne ? to oferta naszej firmy na pewno będzie dla Ciebie pomocna. Na swojej stronie zamieszczamy dokładny opis poszczególnych produktów, wraz z ich ceną oraz zdjęciami. Dodatkowo każdy może przeczytać regulamin zakupów, dowiedzieć się o czas oraz formę przesyłki z zakupionymi ubrankami czy zyskać korzystne rabaty na kolejne zamówienia.
home » http://www.peekaboo.com.pl
kategorie » Sklepy hurtownie,
 
 
Wszystkie wpisy w katalogu linków: 479 na 69 stronach

« poprzednia  5  6  7  8  

9

 10  11  12  13   następna »

 

^ do góry strony ^

± KONTAKT

Osób online: 1